Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Evde, işte veya kendi kliniğimizde, sizin için en rahat olan yerde, uzun yıllardır branşlarında uzmanlaşmış ekibimizle sizinleyiz. Artık evinizden çıkmadan, sıra beklemeden hizmet almanız çok kolay. Uzman ekibimiz, sizin sağlığınıza ve rahatlığınıza odaklanarak, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak için burada.

Doktorunuzun size reçete etmiş olduğu antibiyotik, ağrı kesici, kan sulandırıcı, ateş düşürücü, tüp bebek oluşumunda kulanılan düşük önleyici v.b gibi iğneleri artık evinizde yapmanız çok daha kolay

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücut enerjisinin artışına destek olur.
  • Kasların performansının artmasını sağlar.
  • Eklem ve kaslarda oluşan ağrıların azalmasına yardımcı olur.
  • Cildin yenilenmesini sağlar.
  • Cilde parlaklık kazandırır.
  • Yaşlanmayı geciktirir.
  • Kansere yakalanma riskini azaltır.
  • Birden çok hastalıktan korur.
  • Koroner arter diyabet tansiyon gibi hastalıklarda düzen oluşturmaktadır

Doktorunuzun sizden istediği kan tahlillerinizi artık evde yapmak çok kolay doktorunuzdan kan tüplerinizi aldıktan sonra yapmanız gereken eve gelip bizleri aramanız.

Covid19 sürecinde başta kulağında işitme kaybı olan ileri yaşlı hastalarımız olmak üzere, işitme ile ilgili problem yaşayan herkes için kulak temizleme hizmeti verilmektedir.

Lavaj, aspirasyon ve küret gibi uygulamaların yapılabildiği bu işlem sonrasında kulaklardaki mevcut pislik ve kirler ortadan kaldırılmış olur.

Nasır, ayakta sürekli baskıya maruz kalan bölgelerin, kendini korumak için üstteki deriyi kalınlaştırması durumuna verilen isimdir. Ayak bakımı önemlidir ve evde uygulanacak basit yöntemlerle nasırların rahatlatılabilir.

Negatif basınçlı yara tedavisi (NPWT) sistemleri, vakum pompası, drenaj tüpü ve yara pansuman setinden oluşan FDA onaylı cihazlardır.

Yara iyileşmesini desteklemek ve yara eksüdası(sıvısı), sulama sıvıları, vücut sıvıları veya enfeksiyöz materyaller gibi sıvıların uzaklaştırılması için bir yaraya atmosfer altı basınç sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Sağladığımız hizmetler arasında evde pansuman hizmeti de bulunmaktadır. Yaranın durumuna göre, alanında uzman, deneyimli, eğitimli hemşireler ile düzenli olarak açık, kapalı yara pansumanı pansuman değişimi hizmeti verilir.

Sağladığımız hizmetler arasında evde pansuman hizmeti de bulunmaktadır. Yaranın durumuna göre, alanında uzman, deneyimli, eğitimli hemşireler ile düzenli olarak açık, kapalı yara pansumanı pansuman değişimi hizmeti verilir.

Evde Covid testi sonucunuz 8-12 saat içinde hazır olacaktır.

PEG (Perkutan Endoskopik Gastrostomi), beslenmeyle ilgili problem yaşayan, ağızdan gıda alamayan hastaların beslenmelerini sağlıklı bir şekilde kontrol altına alabilmek amacıyla, karın duvarından geçilerek mideye tüp yerleştirilmesi işlemidir.

Branül veya katater işlevini yerine getiren bu cilt zımbası, hastanın damar yolundan yapılan çeşitli tedavileri uygulama kabiliyetine sahiptir. Titanyum ya da paslanmaz çelikten üretilmiş olan bu zımba, özellikle düzgün sınırlı yara kenarlarına sahip büyük yaralanmalarda etkili bir çözümdür.

Sevdiklerimizin uzun süre hastanede veya evde istirahat etmeleri durumunda, yanlarında bir refakatçi olması önemlidir. Bu genellikle, hasta veya yaşlı bireyin geceleri sürekli bir refakate ihtiyaç duyduğu durumlarda ortaya çıkar. Ancak, aile üyeleri ve yakınlarının sürekli olarak yanlarında olamadığı durumlarda, uzman ekibimiz bu boşluğu doldurarak hastanıza refakat eder ve tüm ihtiyaçlarını karşılar. Sizin için sevdiklerinizin sağlığına odaklanmak, bizim için bir önceliktir.

Titanyum yada paslanmaz çelik yapıda cit zımbasıdır.

Düzgün sınırlı yara kenarlarının olduğu büyük yaralanmalarda kullanılabilir.

Skalp gibi yoğun kanlanması olan ve sütürasyonu zor olan bölgelerde kullanılmaya elverişlidir.

Enfeksiyon riski diğer dikişlere göre daha azdır.

Uzman hemşirelerimiz, evinizden çıkmadan tansiyon ölçümleri yapmak üzere hazır bekliyor. Sağlığınız bizim için önemli; sadece bir telefon uzaklığındayız.

Trakeostomi kanülü ne zaman değişmeli?

İç kanulu olan trakeostomi kanulleri ise 3 ayda 1 değiştirilmelidir. İç kanul hergün çıkarılarak su ve sabunla temizlenip tekrar takılmalıdır. Solunum Cihazının bakımları üretici firmanın direktifleri doğrultusunda yaptırmak gerekmektedir.

Taburcu edilmeden önce bebek hemşireleri tarafından verilen temel yenidoğan bakımı eğitimi, annelerin evde yenidoğanlarına bakımını üstlenmelerine yardımcı olur. Ancak, bu süreçte annelerin duyduğu kaygı normaldir. Zira, yenidoğan bakım planını tam anlamıyla oturtmak biraz zaman alabilir. Anneler, genellikle birkaç hafta içinde bebeklerinin bakımı konusunda daha fazla kendine güven geliştirirler.

Hizmetlerimiz Şimdi Ara